Nie ważne jest to „czy” i „jak” dbasz o swojego czworonoga, ale „kiedy” zaczniesz się o niego troszczyć lepiej. Czy wiesz, że na podstawie badań naukowców roczny kot w przeliczeniu na lata ludzkie ma ich aż szesnaście, 2-letni pies lat dwadzieścia cztery, a 5-letni koń dwadzieścia? Lata zwierząt przemijają znacznie szybciej niż ludzi. Dlatego tak ważne jest, aby właściwie zadbać o swoje czworonogi jak najszybciej. Nie chcesz chyba stracić kolejnych lat, miesięcy, a nawet tygodni, prawda?

Masz 100-procentową rację. Zwłoka niczemu nie popłaca.

QP-93

Chcąc pobudzić was do działania pierwszym 100 klientom, którzy kupią urządzenie Quanpet w nagrodę oferujemy zupełnie za darmo program terapeutyczny autorstwa Wandy Wegener – „AFIRMACJE ZDROWIA”.

Wanda Wegener to światowej klasy psycholog od 20-lat pomagająca ludziom w Wielkiej Brytanii, USA, Szwajcarii, Austrii, Rosji, Niemczech i Polsce. Program zawierający afirmacje, utrzymujący organizm w dobrej kondycji i przyspieszający powrót do zdrowia w przypadku chorób i urazów może trafić w wasze ręce w ciągu kilku tygodni i nie zapłacicie za niego ani złotówki.

QP_final2

Wystarczy, że będziesz jedną ze 100 osób, które zakupią urządzenie Quanpet w przedsprzedaży ruszającej z dniem 6 czerwca 2016 roku. Ze swojej strony deklarujemy, że zakupiony produkt wraz z nagrodą dodatkową – programem terapeutycznym autorstwa Wandy Wegener „AFIRMACJE ZDROWIA” – trafi w wasze ręce nie później niż  20 grudnia 2016.

Złóż zamówienie